SIA “DWF” ir oficiālais pārstāvis

SADARBĪBA

Drink with Fun uzņēmums ir atvērts dažāda veida sadarbībai un īpašu pasūtījumu izpildei. Esam ieinteresēti jaunu, saistošu un abpusēji izdevīgu sadarbības pasākumu veidošanā un realizēšanā. Ja ir lieliska ideja sadarbības uzsākšanai, raksti uz e-pastu info@drinkwithfun.com.

SPECPASŪTĪJUMI

Drink with Fun uzņēmums piedāvā veikala klāstā esošos produktus apdrukāt ar Jūsu uzņēmuma logotipu, padarot tos par īpaši kvalitatīvām un dažādās situācijās piemērotām reprezentācijas dāvanām. Rakstiet uz e-pastu info@drinkwithfun.com, lai vienotos par piedāvājumu.

TIRDZNIECĪBA

Drink with Fun uzņēmums piedāvā izvietot savus produktus Jūsu veikalā, kafejnīcā vai sporta klubā, kā arī jebkurā citā vietā. Ja vēlaties kļūt par mūsu produkcijas izplatītāju, raksti uz e-pastu info@drinkwithfun.com.

Sazinies ar mums

Par #drinkwithfun

Mēs ticam skaistiem un funkcionāliem produktiem. Mēs atšķiramies ar to, ka mēs mīlam atšķirties un darām to ar prieku. Mūsu piedāvātie produkti iedvesmo un rada prieku gan ikdienas steigā, gan atpūšoties pēc garās darba nedēļas. Dizains, kvalitāte un sajūtas ir tas, kas dara mūs laimīgus, un mēs to visu baudām ar prieku!

SIA “DWF”

40103966920
Mēness iela 9, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
“Swedbank” AS
HABALV22
LV20HABA0551041275097

info@drinkwithfun.com