Piegāde

Piegāde Latvijā un pasaulē

Par pirkumiem var norēķināties ar bankas pārskaitījumu un PayPal

Preci nosūta 1-3 darba dienu laikā no pirkuma apmaksas dienas

Piegādi nodrošina Omniva un Latvijas Pasts

Piegāde 3-5 darba dienu laikā Latvijas teritorijā, 5-20 darba dienas ārpus Latvijas teritorijas

* Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes kavējumu, kas radies VAS “Latvijas Pasts” rīcības rezultātā, savlaicīgi nepiegādājot Preces.

Piegādes izmaksas

Latvijā Lietuva un Igaunija Eiropas Savienībā
līdz 2 produktiem 3 līdz 5 produkti līdz 5 produktiem līdz 2 produktiem 3 līdz 5 produkti
 Omniva 3€ 5€ 7€  
 Latvijas Pasts 5€ 7€ 10€ 10€ 15€

* Ja vēlaties iegādāties 6 un vairāk produktus, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@drinkwithfun.com pirms pasūtījuma veikšanas, lai sākotnēji vienotos par abpusēji izdevīgāko piegādes veidu.

Ja pasūtījums nav saņemts

Ja Klients Latvijas teritorijā nav saņēmis pasūtījumu 14 darba dienu laikā no tā nosūtīšanas, tad par šo faktu informē Pārdevēju, nosūtot informāciju uz e- pastu info@drinkwithfun.com, norādot sava pirkuma izsekošanas kodu un datumu, kad paka izsūtīta. Izsekošanas kods tiek nosūtīts uz Klienta e-pastu. Lieliem pasūtījumiem sazinieties ar mums personīgi uz e-pastu info@drinkwithfun.com.

Preču atgriešanas noteikumi

Ja preces neatbilst Klienta vēlmēm, Klientam ir tiesības tās atgriezt 14 dienu laikā. Lai atgrieztu iegādāto preci, Klientam par to rakstveidā ir jāinformē Pārdevējs uz e-pasta adresi  info@drinkwithfun.com un jānorāda rēķina numurs.

Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, sedz Klients. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no Klienta veiktā maksājuma par preci.

Saskaņā ar Latvijas Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 Klientam ir tiesības atteikties no iegādātās preces un atgriezt to 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža.

Ja vēlaties atgriezt iegādātās preces, pēc sazināšanās ar Pārdevēju pa e-pastu info@drinkwithfun.com, Jums tiks nosūtīta atteikuma iesniegšanas veidlapa. Klientam pienākums ir septiņu dienu laikā pēc rakstveida atteikuma iesniegšanas vai nosūtīšanas atgriezt preci Pārdevējam.

Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam pārliecināties, vai preces atbilst Jūsu iecerēm, ir vēlamajā krāsā, formā, izmērā un materiālā. Neskaidrību gadījumā lūdzam uzdot mums jautājumus, sūtot tos uz e-pastu info@drinkwithfun.com.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa paredz, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. SIA ‘’DWF” patur tiesības atteikt Klientam izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Ja ir iegādāta prece ar defektu, Klientam nekavējoties ir jāziņo par to SIA ‘’DWF”, sūtot informāciju uz e-pastu info@drinkwithfun.com, pretēja gadījumā preci atgriezt atpakaļ nebūs iespējams.

Uzsākot iegādātās preces lietošanu, Klients apliecina, ka tā atbilst vēlamajai, un prece vairs netiks pieņemta atgriešanai atpakaļ. Preci nevarēs atgriezt, ja tā tiks bojāta nepareizas lietošanas dēļ.

Par preci samaksātā naudas summa tiks atgriezta ar pārskatījumu 30 dienu laikā pēc Klienta rakstveida atteikuma saņemšanas. Pārdevējs ir tiesīgs neatmaksāt Klientam tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr Klients to nav atgriezis atpakaļ veikalam vai arī nav iesniedzis preces nosūtīšanas apstiprinošus dokumentus.

Atsakoties no preces, naudas summa par notikušu preču piegādi netiek atmaksāta. Visas izmaksas, kuras saistītas ar preču atgriešanu vai nomaiņu, sedz Klients. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji šīs izmaksas ieturēt no Klienta veiktā maksājuma par preci.

Ja Klients Latvijas teritorijā nav saņēmis pasūtījumu 14 darba dienu laikā no tā nosūtīšanas, tad par šo faktu informē Pārdevēju, nosūtot informāciju uz e- pastu info@drinkwithfun.com, norādot sava pirkuma izsekošanas kodu un datumu, kad paka izsūtīta.

Ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu Jūs varat iepazīties šeit.

Ar MK izstrādātajiem noteikumiem par distances līgumu Jūs varat iepazīties šeit.

Preču piegāde uz Omniva pakomātiem visā Latvijā un Baltijā. Izvēlies savai dzīves vietai ērtāko un tuvāko

omniva

Preču piegāde Latvijā un visā Eiropas Savienībā, ar Latvijas Pasta starpniecību.

pasts